הכרויות גייז

בשנים האחרונות הכרויות גייז הבאינטרנט עובדים חזק מאוד. לגבי הכרויות הומואים יש לדעת שלגייז קל להיחשף באופן פרטני ולא באופן ישיר. יש אתרי הכרויות גייז רבים גם בישראל וגם בחול.
האופן הפרטני מאפשר הכרויות להומואים לברור את האדם הנמצא מולו טרם המפגש המיוחל אתו. ישנו חשש מאוד גדול בקהילה, החשש לפגיע או חלילה תרמית מצד אנשים מסוימים אשר מתנגדים לסוגי קשרים מסוג זה וכמובן למושג גייז הכרויות.
אתר הכרויות גייז מתנהל כמעיין מנוע חיפוש בתוך עצמו, כאשר הוא עושה התאמות בין אנשים לפי הפרטים אותם כתבו על עצמם בעת הרישום. חשוב לדייק בפרטים שלכם על מנת שלא תקבלו התאמות שלא מתאימות לכם כמו גובה, גיל ואפילו תחביבים.
לא הייתם רוצים להכיר מישהו בתוך אתר הכרויות גייז שאוהב אקסטרים כמו רכיבה על אופנועים כשאתם בכלל בעניין של תרבות, הצגות וכו'. רצוי ללכת על התאמות אשר יש בניכם תחומי עניין משותפים. ישנם המון אתרים ספציפיים של הכרויות להומואים לכן עליכם לברור את העניין לעומק לאיזה אתר אתם נרשמים.
ישנם אתרי הכרויות גייז אשר יידרשו מכם תשלום, שימו לב אין זה אומר שאתר איכותי יותר. לעיתים דווקא האתרים אשר הרישום אליהם חינם הרבה יותר פופולאריים ולכן כמות האנשים שרומים להם גדולה יותר ובכך בעצם אתם מגדילים את סיכוייכם למצוא התאמות רבות יותר בתחום הכרויות גייז. ישנם אתרים מסויימים שאפילו יבקשו מכם לעלות סרטון או אפילו לענות על שאלון מפורט על מנת למצוא לכם התאמות טובות. חשוב לעלות דברים בכנות ולעשות את הדברים בצורה נכונה אם ברצונכם למצוא את החצי השני.
עולם ההכרויות נפתח בשנים האחרונות לכל סוג ולכל העדפה, גם הכרויות הומואים ולסביות החלו למצוא את מקומם בשלל אתרי הכרויות.
כל אדם ונטיותיו המיניות, כל אדם זכאי לבחור את הנתיב שלו בחיים בכל תחום שהוא מתוך חופש בחירה מלא, ללא כל כפייה או צורך ללכת על פי אמות מידה מסוימות שהחברה מכתיבה, הכוונה היא לנושא זוגיות ואהבה. בעבר, לא היה נהוג לדבר על זוגיות, אהבה, משיכה, קל וחומר על יחסי מין, תנוחות, אמצעי מניעה, דחפים וצרכים פנימיים.
חס ושלום שנער או נערה ישאלו את הוריהם כיצד באים ילדים בעולם איך להתמודד עם אהבה ממבט ראשון או יתייעצו עימם על יחסי מין בפעם הראשונה, תנוחות וכדומה. הכול היה מטואטא מתחת לפני השטח, וגם אם הנושא במקרה עלה, כך הוא מיד ירד.
גם בבתי הספר לא דיברו על לחפש אהבה, זוגיות וכדומה. מעין וטו שהוטל, לא ספרי הלימוד, לא שיעורי חברה. הדבר היחידי שידעו הוא שילדים מגיעים לעולם עקב קיום יחסי מין, ושההורים ישנים יחד ובטח עושים דברים אך בזה זה הסתכם. על אחת כמה וכמה תופעת הומוסקסואלים ולסביות בכלל ובפרט הכרויות הומואים שהייתה מודחקת ומוצנעת, מרבית האנשים לא הצליחו להבין את ה"תופעה" הזו שאדם מסוגל להימשך למין של עצמו ולא למין השני, שהוא מסוגל לענג ולהתענג ומודע לכך שעם הפרטנר הזה הוא לעולם לא יוכל להביא ילד לעולם, אלא אם ייקח אם פונדקאית ואז אחד מבני הזוג יהפוך לאבא הביולוגי.
היו גם שלא רצו להבין וביטלו אפשרות חיים שכזו, מתוך ראייה כי אין דברים כאלה במציאות וזו מחלה שבסוף מתרפאים ממנה, היא נעלמת ולא חוזרת. הומואים לרב הסתירו את זהותם, משיכתם עד כדי כך שלרב להורים או למשפחה לא היה כלל מושג לגבי נטיותיו המיניות של ילדם, הוא מבחינתם פשוט עדיין לא היה בשל, או נבוך ולכן עוד לא ראו בחורה מסתובבת בבית, אבל גם אם המחשבה לרגע הייתה עוברת במוחם, מיד היו מסלקים אותה כי הילד שלהם הוא מושלם ולא "דפוק".
עולם הכרויות גייז כמעט ולא היה קיים, אחרי הכול רק מעטים מהם אם בכלל יצאו מהארון, ניסו להתמודד עם הריקושטים, העוינות וחוסר הקבלה של החברה בה הם חיים. אפשרויות הכרויות הומואים היו מוגבלות, ברים ששמותיהם עברו מפה לאוזן ורק הנפשות הפועלות ידעו על כך או אירועים חברתיים סגורים כדוגמת מסיבות וכדומה. כיום הכרויות גייז ואפשרויות של דייט הכרויות עבור הומוסקסואלים קיבלו תפנית מרחיקת לכת. בחלוף השנים יותר ויותר אנשים שינו את תפיסתם וגישותיהם בכול הקשור להומואים, עדיין ישנם פלחים באוכלוסייה שאינם מקבלים את ההומואים כחלק מהחברה אולם קולם הולך ונעלם.
יש להבין ולקבל את העובדה שלא כולם דומים, וזכותו של אדם לעשות את בחירותיו שלו, לחיות בדרך הטובה והנכונה עבורו מבלי להתחבא ולהסתיר את זהותו. מי שם את החברה להיות השופטת? לא רק החברה השתנתה ושינתה את יחסה כלפי הכרויות פנויים פנויות או שידוכים מעולם הגייז, אלא גם הם עצמם, קיבלו יותר בטחון עצמי, הרגישו טוב עם מה ומי שהם מבלי להתכסות מאחורי מסכות ואט אט קיבלו יציבות, קרקע מוצקה ובטוחה להלך עליה, והחליטו שהגיע הזמן לטעום הכרויות הומואים בראש מורם ודאה. אחרי הכול לא טוב היות האדם לבדו, אין אדם האוהב לחזור בלילה למיטה ריקה. הכרויות הומואים הפכו לעולם החווה בתוכו אינספור אפשרויות, הזדמנויות וכל שצריך הוא רק לבחור בנתיב הנוח והנכון עבורכם בכדי שתמצאו במהרה את המכסה לסיר שלכם.
אם כך היכן ניתן למצוא הכרויות גייז? לאלו המעדיפים לראות את הקנדידט מיד בהתחלה, קיימים ברים מוצהרים להומואים ולסביות, שם כולם התכנסו לאותה המטרה והיא הכרויות הומואים באמצעות בליינד דייט או לאחר הכרויות בטלפון ויציאה לבדוק את הפרטנר. זה מעט שוק בשר אך מה שבטוח שאין חתול בשק, מהרגע הראשון ניתן להרגיש אם יש קליק ולגבי המשיכה לא ניתן להסתיר עובדה שכזו. לצד זה מסיבות גייז, מועדוני גייז הן מצע נוח עבור אלה שאינם מרגישים נבוכים, הם מעדיפים פשוט לגשת מיד ולהתחיל ואז מבחינתם השמיים הם הגבול.
עוד מקום למצוא היכרויות חינם הוא אירועים חברתיים כדוגמת חתונות בקהילה בה מרבית האורחים יהיו מן הסתם הומואים ולסביות, ערבי חברה וכדומה. לאלו שקשה להם פשוט לגשת ולהתחיל, הם נבוכים יותר, מרגישים מעט מפוחדים, או כאלה שעדיין לא מרגישים שלמים במאת האחוזים כי יצאו מהארון, או שקשה להם להתרגל לעובדה זו ומסיבת גייז תעשה להם רע. עבורם אתר הכרויות הן הפתרון הקליל, הנוח והזמין ביותר. הכול נמצא במרחק נגיעה וכל שצריך הוא לצלול לעולם וירטואלי של הכרויות הומואים, מתחילים דרך המסך ואם יש קליק ממשיכים דרך פגישה ומן הסתם בסוף גם דרך המיטה. עכשיו כל שנותר הוא לבחור בדרך הנכונה עבורכם ולצאת לצוד. אולי זה יוביל אתכם אל קשר רציני ואיכותי.