ספיד דייט

רעיון של הכרויות ספיד דייטינג הוגה לראשונה ב-1998 על ידי פיט כף בברוולי הילס. כבר בשנת 2000 הרעיון של ספיד דייטינג נמכר כמו עוגיות חמות, אחרי שההוא הוצג בסדרה "סקס בעיר הגדולה" שבה שחקניות מקסימות השתתפו במפגש. חסידים של ספיד דייט יגידו טוענים שזאת הדרך המהירה של הכרויות ושזה חוסך המון זמן. בספיד דייטים המשתתפים מחליטים במהירות וקובעים האם בן אדם השני תואם להם או לא ובדרך כלל ההחלטה האת לא משתנה. הכרויות ספיד דייט ברשת זה למעשה אותו דבר רק שזה קורה אונליין, ובמקום להיפגש פנים מול פנים, אנשים נפגשים בחדרי צ'ט.

עם התפתחות האינטורנט, ברגיל, מפגשי ספיד דייטינג האורגנים על ידי חברה מסוימת, גברים ונשים נפגשים לסדרה של הכרויות קצרות, בדרך כלל 3 עד 8 דקות. הפגישה נגמרת ברגע שמארגן מצלצל בפעמון, ואז הדברים מתקדמים לדייט הבא. בסוף הפגישה, המארגן מודיע על התאמות ואם בני זוג בחרו אחד את השני, הם מקבלים מספרי טלפונים או קובעים פגישה בינם. כדי להשתתף במפגשים האלה, מעוניינים צריכים להזמין מקום ולשלם עבורו בכרטיס אשראי. אם מדובר בסיד דייט ממוחשב, המחשב מנהל את כל הפגישות וקובע את סדר הזוגות. זוגות מתקשרים במשך 3-8 דקות, אבל אם הם רוצים, הם יכולים להאריך את המפגש לעוד מספר דקות.

הכרויות ספיד דייט מקוונים זאת דרך טובה להכיר אנשים חדשים. ישנם אתרים שמארגנים את זה בחינם, אחרים גובים תשלום על השירות. אתם לא חייבים לתקשר עם מי שלא בא לכם ותמיד אפשר לעבור לבן אדם הבא. בלחיצת עבר בודדה אתם כבר עוברים למשתתף הבא. הכרויות כאלה הינן הדרך המהירה להכיר, ולמעשה אתם אפילו לא צריכים לבחור בני זוג, כי המחשב מארגן לכם אותם לפי התור. ברוב המקרים, מערכת מבצעת התאמה כדי להציג למשתתפים את הנאשים המתאימים ביותר.
הכרויות ספיד דייט ברשת הינן כיפיות והמון אנשים נפגשו בצורה כזאת, ואולי גם אתם תצליחו להכיר את החצי השני שלכם.


צפיות: 5,772 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...אתרי הכרויות שיכולים לעניין אותך