הכרויות רוסיות

העלייה הרחבה ממדינות ברית המועצות הובילה לעלייה ניכרת בתחום הכרויות רוסיות. לכל אדם החבילה שלו, כל אחד מגיע מבית שונה, בו ספג ואימץ מנהגים, ערכים, תרבות, הווי, חווה ילדות ובגרות יש כחלק ממשפחה גדולה ומוקף במספר אחים ואחיות, ויש כבן יחיד.
להורים יש תפקיד ראשי בעיצוב אישיותנו, התנהגותנו ולא מעט מהתפיסות שלנו. הם תמיד ניסו ומנסים לעשות את המכסימום, לתת את מירב הכלים להתמודד עם סיטואציות רבות מעולם הזוגיות במיוחד עם מדובר על נשים רוסיות כמו: איך להתחיל עם בחורה? איך למצוא אהבה חדשה? איך להתמודד עם אהבה ראשונה ואיך יודעים אם חוויתם אהבה ממבט ראשון, לחנך אותנו כך שביום מן הימים נהפוך לאנשים מעוצבים, יציבים, דעתנים, מנומסים ובעלי ערכים. וכיצד כל זה מתקשר לעולם הכרויות פנויים פנויות בכלל ולעולם הכרויות רוסיות בפרט? ישנו גיל ושלב בחיים בו מחליטים כי הגיע הזמן להכיר, אם כי נמאס לחיות בעולם הבדידות, אם כי מעוניינים בקשרים מזדמנים וחולפים, אם כי בשלב זה בחיים החלטתם שזה הזמן להכיר את האחת ולפעמים חושבים על נשים רוסיות. מכל הסיבות הללו ועוד מחליטים לטעום מעולם הכרויות. בעולם זה קיימים אינספור נתיבים, אחד מהם הינו להכיר נשים רוסיות. ישנם אנשים ללא העדפות מיוחדות או פן בררני, או שלא מפריע להם כלל מהו המוצא, העדה, או הרקע של הקנדידט הנמצא למולם. ישנם כאלה שחשוב להם שהמכנה המשותף יהיה יותר ויותר רחב ויציב, מציאת בן זוג מבחינתן זה להכיר קנדידט המגיע מאותו הרקע מכאן גם התרבות היא דומה, מוכרת ומשותפת, הלאום, אולי גם יסתבר כי נולדו באותה המדינה ועלו לארץ מאוחר יותר, כך יש גם זיכרונות מבית ההורים המצטרפים להתאמה המושלמת הזו. ישנם כאלה המכירים את אופיים ויודעים כי אין סיכוי מבחינתם למצוא קשר רציני, שיתפתח ויתעצם אם אין בסיס דומה, הדבר יעורר ויציף לא מעט ויכוחים וחיכוכים לאורך כל הדרך.
הכרויות רוסיות הינן נתיב בטוח, אמיתי ויציב עבור כל האוכלוסייה הרוסית והצברית בארץ. ומדוע הכרויות רוסיות הינן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים יותר? האם אין זה גזעני או נותן תחושה של שונות כאשר פונים דווקא לנתיב הכרויות רוסיות? חשוב לזכור כי זו עובדה קיימת שבחלוף השנים היו עליות מברית המועצות לארץ של הרבה מאוד נשים רוסיות, שהחלו אט אט להשתלב בצורה מושלמת בחברה הישראלית, החלו להחזיק בתפקידי מפתח, להכניס לתרבות של הארץ קצת פלפל, והפכו לחלק מהנוף התרבותי של ישראל. אולם יחד עם זאת, כמו לכל אחד גם להם יש את המנטאליות שלהם, התפיסה שלהם בכול הקשור לזוגיות, אהבה והכרויות. הם חונכו על ערכים מסוימים, ספגו תרבות ועבורם הוריהם היו המודל שלהם לזוגיות, בדומה למרוקאים, פולנים, אשכנזים, תימנים או כל עדה אחרת, גם להם ערכים, תפיסות ואידיאולוגיות אותם ספגו מבית.
כאשר נכנסים לעולם הכרויות חינם לעיתים עדיף לעשות כן אם מישהי/מישהו הבאים מאותו עולם כשלכם, הכרויות רוסיות הן הפתרון, כך ההיכרות שלכם לא תסתכם בערב חד פעמי. במקום לנסות להסביר, לנתח, לשתף את הצד השני שכך וכך נהוג אצלכם למרות שאצלם לא, דבר שלעיתים עלול ליצור רושם מוטעה, התנשאות, אי נוחות. חבל לפתוח פערים בתקשורת כבר בהתחלה, מומלץ לדלג על הכרות שכזאת ולבחור הכרויות רוסיות, המנטאליות, הרקע, תחומי העניין כל אלה ועוד דומים כי גדלתם באותו הבית כמו שנאמר. לצד זה, לכל אדם שיטות ודרכי החיזור שלו, יש כאלה העמלים קשה ושמים דגש רב על עניין זה, יש כאלה מקוריים ויצירתיים ועושים ג'סטות קטנות ומלהיבות, ישנם כאלה החושבים שככל שמפנקים ומנסים להרשים יותר בהתחלה הרי זה משובח. לעיתים שיטת החיזור מקורה במה שספגנו בבית הורינו, בתרבות ובחברה בה חיינו. לכן עבור רוסים, הכרויות רוסיות הן נתיב אולטימטיבי בדרך לאהבה. גם אלו הסבורים כי אין קשר בין הצלחת הכרויות לבין המוצא/ הרקע, לעיתים זה נכון אולם לעיתים לא. אם מדובר על נשים רוסיות מומלץ כי נקודת הפתיחה תהיה נכונה יותר וכך גם ההמשך מאשר לנסות וללכת נגד הזרם. מכאן כי הכרויות רוסיות הן ללכת על כל בצורה הבטוחה ביותר. עכשיו השאלה המתבקשת היא היכן ניתן למצוא או לטעום הכרויות רוסיות?
ראשית אתרי הכרויות באינטרנט, נכון שקיימים אינספור אתרים, אתרי הכרויות לאקדמאים, לסקס בלבד, למצוא דייטים, שידוכים ואהבה – פשוט צריך לבחור איזה מהם הוא המכסה עבור הסיר שלכם. לאחר מכן נכנסים אל אתר הכרויות הנכסף ומתחילים לדוג, ע"פ כרטיס הביקור של הקנדידט ובו כמובן נכתב המוצא, העדה, הרקע וכך תדעו אם מתאים לכם לזרוק את החכה לעברו.לצד זה הכרויות רוסיות ניתן למצוא גם בברים ספציפיים שזו האוכלוסייה המגיעה אליהם, מסיבות פרטיות המארגן אחד החברים וכפועל יוצא מכך כולם יודעים מי יהיו הנפשות הפועלות, אירועים חברתיים. כרגע כל שנותר הוא לבחור איזו אפשרות מבין כולן היא המתאימה עבורכם בכדי לעלות על נתיב הכרויות רוסיות ולקצור את ההצלחה הבאה.